Kamiondžije ne daju vrh tabele u Zoni Drina

Fudbaleri FK FAP sigurni na gostovanju u Šapcu. Omladinci FAP-a poraženi nakon preokreta, pioniri savladali Čačane a petlići izgubili od Prijepoljaca. Petlići FK 033 zabeležili i treću pobedu u tri kola, ovoga puta savladani vršnjaci u Sjenici.

Odlična igra i još jedna ubedljiva pobeda pribojskih fudbalera, ovoga puta na gostovanju u Šapcu, omogućila je Kamiondžijama da i drugu nedelju za redom budu na vrhu tabele Zone Drina, FK Borac – FK FAP 0-3 (0-2).

fap 10Činjenica da su Šapčani na poslednjem mestu ove sezone nije zavarala pribojske fudbalere, koji još pamte najubedljiviji poraz u prošlogodišnjem prvenstvu kada je u Šapcu bilo 6-2 za domaćina. I ovoga puta je sam početak meča pripao ekipi Borca. Srećom, na golu FAP-a još jednom je briljirao golman Pijevac koji je u prvih pola sata igre u dva navrata branio zicere šabačkim napadačima. To je ulilo dodatnu sigurnost pribojskoj ekipi koja je zadnjih 15 minuta do poluvremena igrala znatno bolje, a golovima Nikačevića u 33. i Janovića u 38. minutu dolašla i do ubedljive prednosti, 2-0. U nastvaku dobra i sigurna igra Kamiondžija krunisana je još jednim pogotkom. Strelac je bio Bukvić u 65. minutu, a to je bio i konačan rezultat ovog meča, 3-0 za ekipu FAP-a.

Sa nova tri boda Kamiondžije su zadržali lidersku poziciju Zone Drina sa ukupno 18 bodova iz prethodnih 9 kola, a narednog vikenda ih očekuje još jedno gostovanje, ovoga puta  pretposlednjoj ekipi FK Sevojno.

Sve mlađe selekcije FK FAP su bile domaćini. Omladinci FK FAP su 10. kolu omladinske lige Morava poraženi od FK Jedinstvo Putevi rezultatom 2-5 (2-1). U pravoj goleadi užički omladinci su bili bolji u drugom poluvremenu kada su postigli 4 od svojih 5 pogodaka. Oba gola pribojski omladinci su postigli u prvih 45 minuta, a strelci za FAP su bili Nikola Milošević i Senad Hajdaragić. Omladinci FAP-a su trenutno na 10. mestu sa 13 osvojenih bodova i u narednom kolu gostuju Goču u Vrnjačkoj Banji.
Pioniri su savladali Slobodu iz Čačka  rezultatom 4-0, i u 10 odigranih kola Moravičko Zlatiborske lige imaju 11 bodova, a narednog vikenda se sastaju sa Slobodom u Užicu.
Lazar 033 U trećem kolu lige petlića u organizaciji Opštinskog fudbalskog saveza Priboj, odgovarajuća ekipa FAP-a je poražena od vršnjaka Polimlja sa 0-2. Treću pobedu u prva tri kola su zabeležili petlići FK 033 koji su u Sjenici savladali istoimenu ekipu rezultatom 1-4. Strelci za pribojsku ekipu na ovom meču su bili Ratković Lazar, Novaković Vuk, Bukvić Vuk i Oparnica Aid.