Košarkaši i rukometaši nastavljaju sa pobedama

Košarkaši pobedom u Despotovcu zadržali maksimalan učinak u prvih 5 kola. Rukometaši ubedljivo slavili nad Trepčom u Priboju. Odbojkašice i pored dobre igre svladane u Požegi.

Posle tri teško dobijene utakmice košarkaši Priboja su na gostovanju u Despotovcu imali nešto lakši zadatak, Sloga – Priboj 80-93, po četvrtinama 14:16, 18:23, 29:30 i 19:24.

Najveći protivnik pribojskim košarkašima u ovoj utakmici je predstavljao umor i dug put do Despotovca. Međutim, dobra igra i sigurna pobeda pribojskih košarkaša, koji su tokom celog susreta imali prednost, nijednog momenta nije dolazila u pitanje, a ekipu su predvodili Ćirović, Masalušić i Bjelak.

KK Priboj 03.11.Na vrhu tabele Prve regionalne lige Zapad ni posle 5. kola nema promena. Na liderskoj poziciji su se izdvojile ekipe Priboja i Zlatibora sa maksimalnim učinkom u dosadašnjem delu prvenstva. I narednog vikenda košarkaši Priboja gostuju. Oni se u 6. kolu sastaju sa ekipom Radnički 1950 u Kragujevcu.

Sve mlađe selekcije KK Priboj su gostovale u Užicu. Juniori su zabeležili prvu pobedu, Play Off-Priboj 53-65 i narednog vikenda dočekuju Željezničar. Kadeti su u 1. kolu Regionalne MK lige Zapadne Srbije poraženi u susretu sa odgovarajućom ekipom Play Off-a, a u sledećem kolu ponovo gostuju u gradu na Đetinji ekipi Užica. Poraz su zabeležili i mlađi pioniri od vršnjaka ekipe KK Užice i u narednom kolu su slobodni.

Trećom pobedom u nizu rukometaši Priboja su učvrstili drugu poziciju na tabeli Prve lige Zapad. Oni su proteklog vikenda u Gradskoj dvorani u Priboju ubedljivo su savladali ekipu iz Kosovske Mitrovice, RK Priboj – RK Trepča 28-19, poluvreme 17-10.

RK Priboj 03.11.Od prvog minuta su pribojski rukometaši zaigrali čvrsto u odbrani, a efikasnom igrom u napadu su stavili do znanja gostima da se ne nadaju bodovima u Priboju. Visoka prednost još na poluvremenu omogućila je treneru domaćih rukometaša Zečeviću da u nastavku meča šansu pruži mlađim igračima Klisuri, Ibragiću, Omeroviću i petnaestogodoišnjem golmanu Vasojeviću. Najefikasniji u pribojskoj ekipi bili su Cvrkotić i Minić sa po 8 golova, dok je mladi Raković sakupio 15 odbrana.

Posle 6. kola ekipa RK Priboj se nalazi na 2. mestu I lige Zapad sa 10 osvojenih bodova i narednog vikenda ih očekuje gostovanje u Prijepolju ekipi RK Beli Anđeo.

Odbojkašice Priboja su proteklog vikenda gostovale u Požegi gde su zabeležile poraz u 4. kolu Regionalne lige Moravičko Zlatiborskog okruga, ŽOK Stars – ŽOK Priboj 3-0, po setovima 25-21, 25-23 i 25-22.

ZOK Priboj 03.11.Pribojske odbojkašice su odigrale još jedan dobar meč. Prema rečima trenera Slavice Raković devojke su prikazale borbenu i dobru igru. Svaki od tri seta je izgubljen sa malom razlikom a presudilo je neiskustvo mladog tima u odlučujućim momentima kao i povreda jedne igračice iz startne postave u trećem setu.

Nakon četvrtog kola odbokašice Priboja imaju 7 bodova, narednog vikenda su slobodne, a u 6. kolu gostuju u Prijepolju ekipi Bambi Volej.