Sportski vikend pred nama

Rukometaši već pobedili, fudbaleri dočekuju Sevojno, košarkaši gostuju u Svilajncu, odbojkaši u Kruševcu, karatisti u Užicu.

Fudbaleri FAP-a u jedanaestom kolu Zone Drina na svom terenu dočekuju ekipu Sevojna. Nakon odlične igre u prošlom kolu, i pobede u gostima protv Radničkog Stobeks, naše fudbalere očekuje meč u kojem treba da potvrde pobedu protiv lozničana i sa nova tri boda mirnije uđu u završnicu jesenjeg dela sezone. Utakmica se igra na Gradskom stadionu u subotu sa početkom u 13:30časova.

Omladinci FAP-a u dvanaestom kolu dočekuju, Arsenal iz Kragujevca u nedelju od 15:00 časova, a pioniri Jedinstvo puteve iz Užica, takođe u nedelju od 10:00 sati. Petlići FAP-a gostuju u Sjenici ekipi Sloge, a petlići FK 033 igraju protiv Jasena u Brodarevu.

Kosarka-2 sport

Košarkaši KK Priboj u četvrtom kolu Prve regionalne lige Zapad,  gostuju u Svilajncu istoimenoj ekipi. Nakon prva tri kola naši košarkaši imaju stopostotan učinak, dok svilajnčani imaju sva tri poraza.

Odbojkaši OK Priboj gostuju u drugom kolu Druge lige Zapad u Kruševcu ekipi Antene, dok su odbojkašice odložile svoj meč drugog kola Regionalne lige Zlatiborsko-Moravičkog okruga protiv Lučana .

Rukometaši Priboja su u okviru 6. kola Prve lige Zapad, već odigrali svoj meč u Zubinom Potoku protiv Trepče iz Kosovske Mitrovice. Naši rukometaši su zabeležili pobedu rezultatom 29-27, poluvreme 17-13. Odličnom igrom u odbrani i brzim kontranapadima rukometaši Priboja su krajem prvog i početkom drugog poluvremena stvorili veliku razliku koja je u 45 minutu bila i maksimalnih 8 golova. Do kraja utkmice, domaćin je samo uspeo da smanji razliku. Najbolji strelac u našem timu bio je Radoslav Laković sa 9 postignutih golova, a istakao se i golman Bojan Radović odličnim odbranama tokom cele utakmice a i sa dva odbranjena sedmerca.  Ovo je treća pobeda naših rukometaša ,  a u narednom kolu 02. novembra RK Priboj gostuje u Čačku ekipi Mladosti.

Karate klub FAP-a u nedelju u Užicu učestvuje na šestom tradicionalnom karate turniru „Užički pobednik 2013“. Karatisti  FAP-a nastupaju u pojedinačnoj konkurenciji u katama i borbama i po rečima trenera Miša Ječmenice očekuju dobar plasman. Ovaj turnir je dobra uvertira pred Kup Srbije za pionire i nade koji će se održati u novembru.