Kamiondžije pod ručnom

Treći uzastopni poraz kamiondžija, prvi na domaćem terenu. Omladinci FAP-a zabeležili prvu pobedu, kadeti i pioniri poraženi u Čačku. Zapažen nastup mladih atletičara u Beogradu, Nemanja Vasiljević osvojio drugo mesto na 400 m.

grb FK FAPTreći uzastopni poraz, prvi na domaćem terenu, zabeležile su Kamiondžije prošle subote protiv gostiju iz Požege, FK FAP – FK Sloga 0:2 (0:0). Za promašene prilike iz prvog poluvremena pribojski fudbaleri su kažnjene već u prvom minutu nastavka. I pored većeg poseda lopte i pogođene prečke pribojski srpskoligaš nije uspeo da dođe do izjednačenja, ali su zato gosti uspeli u završnici da postignu još jedan pogodak i reše pitanje pobednika.
Nakon 5. kola Srpske lige Zapad FK FAP se nalazi na začelju tabele u grupi timova sa po 3 osvojena boda i narednog vikenda gostuju pretposlednjoj Šumadiji u Kragujevcu.

tabela-fk-fap-5-kolo

Omladinci FAP-a su u 4. kolu konačno zabeležili pobedu. Na gostovanju u Ljubiću savladan je Polet 0:4, a trostruki strelac bio je Luka Vulević dok je jedan pogodak postigao Đorđe Kovačević. Kadeti su poraženi u Čačku od Slobode 4:2 (Mehović, Bajramović), a pioniri od BIP-a 3:1 (Muratović). Naredne nedelje omladinci dočekuju Slogu iz Bajine Bašte, dok kadeti i pioniri dočekuju odgovarajuće ekipe Škole fudbala iz Čačka.

atletikaAtletičari AK FAP su ove nedelje imali zapažen nastup na finalu kupa Srbije za mlađe juniorke i juniore. Na takmičenju u Beogradu postignuti su sledeći rezultati: